פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > בת מצווה
חץ ימין - וילה סוקה  בר ובת מצווה  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  בת מצווה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

עבור הבת שלכם, גיל 12 הוא חגיגה מיוחדת. לא סתם עוד יום הולדת, זו ההזדמנות לקבל מסיבת בת מצווה שתשאיר את כל הבנות בכיתה עם פה פעור מקנאה ואת כל הבנים בתור ארוך להיות הראשון שיציע לה חברות. מזל שלא היא זו שמתכננת את המסיבה.

 

אם זה היה תלוי בבת שלכם, היתה פה כבר מזמן הפקת בת מצווה שלא נראתה כמוה, עם זמרים והופעות ותלבושות ו... תקציב מנופח מאוד. מה לעשות שיש גם מציאות, ובמציאות לא כל בת מצווה יכולה להיות מפגן ראוותני שיגשים את כל החלומות של הבת השאפתנית.

 

איך תארגנו מסיבת בת מצווה מושלמת?

 

אז נכון, להטיס את ג'סטין ביבר שיופיע עבורה בפארק הירקון זה קצת גדול עליכם. ואולי אתם בכלל לא חושבים שנכון להתפרע ומעדיפים אירועים קטנים ואינטימיים. עדיין אתם יכולים לעשות את זה בגדול.

אירוע קטן לא אומר לחשוב בקטן. להיפך. אירוע קטן אומר שכל הפרטים הכי קטנים יכולים לקבל הרבה יותר תשומת לב - העיצוב יהיה הרבה יותר מקורי ומוקפד, התפריט יהיה עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר וכל מנה - מלמיליאן! השירות יגיע במהירות לכל אורח ואורח, ולבת שלכם תהיה רחבה שלמה בה תוכל לרקוד, להופיע ולקבל מסיבת בת מצווה חלומית.

 

איפה מוצאים את כל זה? רק ב"וילה סוקה"

 

"וילה סוקה" הוא בדיוק המקום הקטן שחושב בענק. זהו גן אירועים יפהפה, מלא טבע ובריכות מים מפכות, המתאים לאירועים של כמאתיים אורחים. מסיבה כזו לא תהיה דומה לשום דבר שבנות הכיתה ראו עד היום, והרי זה מה שהבת שלכם רוצה - להיות הכי טובה. עם "וילה סוקה" המקום הראשון מובטח לה.

 

היופי והעיצוב היוקרתי של המקום ילבישו חיוך גאה על פניה של בתכם, וכשכל האורחים ילקקו את האצבעות לאחר הארוחה, גם אתם תדעו שהצלחתם. ב"וילה סוקה" יוכלו המשפחה וחבריה של הבת לרקוד, לשיר, לברך - בגן האירועים הקסום ומלא האווירה הזה, הבת שלכם תקבל מסיבת בת מצווה שתתעלה על כל החלומות.

 

אז קחו את היומן ובואו נקבע - צרו קשר איתנו, ב"וילה סוקה", והבת שלכם תהיה הנסיכה שהיא חולמת להיות, לפחות ליום אחד.

 

  • בר/בת מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבר מצווה - וילה סוקה
  • מקום לבת מצווה - וילה סוקה
  • בר מצווה - וילה סוקה
  • בת מצווה - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה