פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > גן אירועים בשרון
חץ ימין - וילה סוקה  אירועים פרטיים  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  גן אירועים בשרון  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

גני אירועים: ללכת עם הלב ולא רק הראש

מתחתנים? מגיע לכם הרבה מזל טוב. לאחר שכבר סיפרתם לכל הקרובים והמכרים, הגיע הזמן להתפנות לדבר החשוב באמת: ארגון האירוע. כפי שאולי כבר הבחנתם, תכנון חתונה אינו עסק פשוט. עיקר הדגש שלכם צריך להיות על בחירת המקום המיועד. בהקשר הזה, אם ברצונכם גן אירועים בשרון שיהיה מיוחד ומוצלח - אתם במקום הנכון.

 

אודות ''וילה סוקה'': גן אירועים בשרון

 

''וילה סוקה'' הוא גן אירועים בשרון המשמש מקום לאירועים עסקיים, אירועים משפחתיים וכן הלאה. הוא נחשב לאחד מגני האירועים היחידים בישראל אשר משלבים אינטימיות ורומנטיות טבעית, הודות לעיצוב יוצא הדופן של המקום , אשר משלב עץ, אבן, מפלי מים, צמחייה עשירה ועשרות מטרים של דקורציה ייחודית.

המקום נחשב לאידיאלי לעריכת אירועים קטנים עד בינוניים. הוא מאפשר הזמנה של עד כ-220 אורחים, אשר זוכים לאווירה חמה ואינטימית. עובדה זו חשובה בעיקר באירועים משפחתיים או עסקיים, בהם רצוי להזמין בדיוק את מי שצריך - ולקוות לאינטגרציה ולקרבה בין האורחים. גן אירועים בשרון אשר מתוכנן בקפידה, מקל על כך מאוד.

 

מקום לאירועים קטנים לא חייב להיות צפוף

 

לא פעם אנשים המתכננים אירוע כלשהו מוצאים עצמם מבולבלים לנוכח מגוון האפשרויות. גודל המקום מהווה פקטור משמעותי מהבחינה הזו. בעיני רבים, מקום לאירועים קטנים נתפס כצפוף ודחוס. לכן, הם בוחרים אולם אירועים בשרון בעל גודל לא פרופורציונאלי, אשר יוצר תחושת ריקנות שמעכירה את האווירה באירוע.

בהקשר הזה, התכנון של "וילה סוקה" הינו פורץ דרך. המקום מחולק לכמה חללים פתוחים, אשר מאפשרים אינטימיות מחד וקשר ישיר אל שאר החוגגים מאידך. דרך זו מאפשרת זרימה של האירוע בכל עת, מבלי שהאורחים יותשו. באירועים עסקיים למשל, מאפשר העיצוב ב"וילה סוקה" חלוקה הגיונית לקבוצות, למחלקות וכן הלאה.

 

"וילה סוקה" מבטא את כלל היתרונות של גני אירועים בשרון

 

איזור השרון נחשב לאחד המומלצים בארץ לעריכת אירועים. המיקום המרכזי שלו, נוחות ההגעה, הפאר והשילוב בין נוף טבעי לעירוני הם רק חלק מהגורמים אשר מביאים אלפי אנשים לכלול בהוראות ההגעה שלהם את רעננה, הרצליה, הוד השרון וכן הלאה - ולבחור מקום לאירועים בשרון עבור הערב המיוחד שלהם.

 

"וילה סוקה" מאגד בתוכו את כל היתרונות שציינו זה עתה. המיקום שלו, בלב מושב בני ציון, הוא מרכזי, כך שלא תגרמו לאורחים שלכם לעזוב את ביתם שעות לפני האירוע כדי להספיק להגיע בזמן. מלבד זאת, גן האירועים הוא חלק ממושב נאה ופסטורלי, כך שהאורחים נהנים בו זמנית הן מנוף ירוק טבעי והן מהיוקרה ומהפאר המוּצעים ב"וילה סוקה".

 

שיתוף פעולה עם מגוון גורמים באזור השרון

 

על מנת שארגונו של האירוע ייעשה בקלות ובנוחות, יש לתאם בין מספר רב של גורמים. ב"וילה סוקה" ניתן לעשות זאת בקלות יתרה. המקום נמצא בקשר הדוק עם צלמים ותקליטנים באזור השרון, כך שאינכם צריכים לחפש אחר בעלי מקצוע שישדרגו את האירוע שלכם. מלבד זאת, כפי שנדרש מכל גן אירועים בשרון המכבד את עצמו, "וילה סוקה" כשר, בהשגחת הרבנות של מועצת חוף השרון.

 

צרו עמנו קשר

 

  • אירועים פרטיים - וילה סוקה
  • מקומות לאירועים פרטיים - וילה סוקה
  • אירוע פרטי - וילה סוקה
  • מקום לאירוע פרטי - וילה סוקה
  • מקום לאירועים פרטיים - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה