פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > חתונות מיוחדות
חץ ימין - וילה סוקה  חתונות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונות מיוחדות  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

בשביל חתונה מיוחדת, צריך מקום מיוחד - וילה סוקה

חתונה היא אחד האירועים המיוחדים ביותר בחיינו. תכנון חתונות מיוחדות ויוצאות דופן מבטיח לכם שיום החתונה שלכם יהיה חוויה קסומה ומרגשת לא רק לכם, אלא לכל אחד מהאורחים שלכם. ואין כמו חלל האירועים "וילה סוקה" כדי להפיח לחיים את החלום על חתונה קטנה, מיוחדת ומלאת התרגשות.

 

סוד ההצלחה של חתונות מיוחדות אינו טמון בהכרח באירוע גרנדיוזי. דווקא אירועים קטנים בנוכחות האנשים האהובים עליכם ביותר, הם האירועים המיוחדים שיותירו חותם משמעותי ביותר. חתונה אינטימית בחיק קהל מצומצם מאפשרת לכם, הזוג האוהב, להתעטף באהבה ובאושר של הקרובים לכם.

 

מקומות המתאימים לאירוח חתונה מיוחדת

 

ארגון חתונות אינו משימה פשוטה וקל ללכת לאיבוד בין מבחר האפשרויות. כשאתם מחפשים רעיונות לחתונה מיוחדת אתם עלולים להיסחף לכל מיני כיוונים, אבל האמת היא שאין צורך להרחיק לכת. אתם יכולים למצוא בקלות מקום המתמחה באירוח חתונות קטנות שיעניק לכם נגישות נוחה, יופי מהמם ואווירה מושלמת לאירוע שלכם.

 

"וילה סוקה" הוא גן האירועים המושלם לחתונה באווירה אינטימית של ממש. ב"וילה סוקה" יש לכם את ההזדמנות לערוך חתונות מיוחדות באמת, כאלה שתמיד חלמתם עליהן, הודות לשפע היתרונות שמוצעים לכם במקום:

 

מיקום נוח ונגיש במושב בני ציון שבשרון
חלל פנימי מעוצב לארוחה אלגנטית
גינה קסומה ומוריקה שמהווה רקע משגע עבור אירוע פרטי באווירת טבע
שירות אדיב ויעיל שמוצע לכם לאורך כל הדרך

 

סודות ההפקה והתכנון של חתונות מיוחדות

 

הפקת חתונות, בין אם גדולות ומלאות רושם או חתונות קטנות שנוגעות ללב, מחייבת יצירתיות לא מועטה. אם אתם מעוניינים שהחתונה שלכם תהיה מיוחדת, יוצאת דופן ובלתי נשכחת, כדאי מאוד שתהיו מוכנים לחשוב קצת מחוץ לקופסא, ולפתוח את עצמכם לקראת מגוון סוגי החתונות העדכניים שזמינים לכם בימינו.

 

חתונות מיוחדות אשר נצרבות בזיכרונם של האורחים זוכות לאפקט המיוחד הזה, בייחוד משום שהן אותנטיות. על מנת שהחתונה שלכם תהיה אותנטית חשוב לזכור שבראש ובראשונה זהו יומכם. אין ספק שחשוב לדאוג להנאתם של האורחים, אבל כדי להבטיח שהחתונה תהיה ייחודית, דאגו שכל פרט באירוע מייצג כהלכה אתכם ואת האהבה שלכם.

 

הפתעות קטנות עושות חתונות מיוחדות

 

הנוסחא המקובלת של חתונה קלאסית מחייבת קבלת פנים לאורחים, חופה ולאחריה סעודה וריקודים. יחד עם זאת אפשר - ולפעמים אפילו רצוי - לרענן את הנוסחה הותיקה. חתונה משולבת היא דרך מקסימה לגוון את האירוע. קבלת הפנים והחופה נערכות בחוץ ולאחר מכן עוברים פנימה לארוחה חגיגית ולריקודים.

 

משתלם לשבור את החוקים

 

כשמדברים על חתונות מיוחדות, חייבים לקחת בחשבון את הטרנדים החדשים בתחום, אשר הופכים את האירוע לפחות רשמי ומעונב, ויותר קליל ומהנה. חתונה הפוכה למשל, מתחילה בארוחת הערב, אשר לאחריה נערכת החופה. כך יש לאורחים הזדמנות להשביע את רעבונם קודם ולאגור כוחות לקראת הריקודים.

 

חתונת Free Style היא עוד אפשרות מדליקה לאלו שחולמים על חתונות מיוחדות. במקום לשבור את הראש על סידורי ישיבה, ארגנו מגוון מקומות ישיבה במקום האירוע והניחו לאורחים שלכם לבחור כרצונם את מקום הישיבה שלהם או לנוע בחופשיות בין כמה מקומות.

 

הכל מתחיל בחלל האירוע

 

בין אם אתם מתכננים חתונת פרק ב' שמימדיה צנועים, או שאתם חולמים על איחוד רומנטי ופרטי, "וילה סוקה" היא חלל קסום וחם. גם זוגות שחוגגים את חתונת הכסף או אפילו את חתונת הזהב שלהם, יתרגשו מחדש אם יחגגו את המאורע באווירה המכשפת שבמקום, שכן חתונות מיוחדות נוצרות קודם כל הודות לחלל האירועים המיוחד שבו הן מתרחשות.

 

תמיד חלמת על חתונה קסומה עם הקרובים אליך בלבד? צור קשר עוד היום עם "וילה סוקה" - מקום נפלא לאירוח חתונות מיוחדות במינן, כמותן לא תמצא בשום מקום.

 

  • חתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונה קטנה - וילה סוקה
  • חתונה הפוכה - וילה סוקה
  • חתונות מיוחדות - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה