פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > חתונות קטנות
חץ ימין - וילה סוקה  חתונות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונות קטנות  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מבין מקומות לחתונה קטנה, וילה סוקה זו הבחירה לקיים בה חתונה קטנה

חתונה היא אחד מרגעי השיא בחייו של כל אדם, בכך אין ספק. כיצד נקבעת איכות האירוע? יש שיגידו שהמקום שבו היא נערכת הוא המשפיע ביותר. אחרים יציינו את טקס החופה, האוכל שמוגש או התוכנית האמנותית. חלק מהאנשים יטענו כי חתונה איכותית חייבת להיות גדולה, שעה שרבים וטובים יטענו שההיפך הוא הנכון: חתונה קטנה היא אינטימית יותר, ולכן מרגשות הרבה יותר.

 

אנשי "וילה סוקה" נמנים עם הקבוצה האחרונה. כיאה לגן שתוכנן לקיום אירועים קטנים עד בינוניים אשר מתמחה בעריכת חתונות מיוחדות, הופך המקום כל חתונה קטנה לגדולה באמת. כי בחתונה לא הגודל הוא שקובע: האווירה, העיצוב של המקום, המוזיקה, הארגון, סדר הזמנים והיחס שהאורחים מקבלים במקום, חשובים הרבה יותר.


מה הן חתונות קטנות?

 

כמובן שהמונח חתונות קטנות מטעה. אם נוצר הרושם שהוא מתייחס לחתונות צנועות הנערכות ברבנות בהשתתפות החתן, הכלה, הוריהם והרב - הרי שהמצב בהחלט לא כך. חתונות מוגדרות כקטנות אם הן כוללות עד 200 אורחים.

עדיין, גם אם מספר האורחים בחתונות כאלה אינו גדול כמו חתונות הכוללות פי שלושה או ארבעה מוזמנים, הן בהחלט מצריכות תכנון נכון ומוקפד. הדבר החשוב ביותר, בהקשר הזה, הוא מציאת מקום לחתונה קטנה.

חשוב מאוד לבחור באולם אירועים אשר מותאם לכמות האורחים הרצויה, ובאינדקסים של אירועים אפשר למצוא אולמות המתמחים בהפקת חתונה קטנה. הזמנת 150 אורחים למקום המיועד לכמות מוזמנים עצומה משולה (כמעט) לנטיעת עצים במדבר. יש להם אחד את השני, אבל מסביבם השיממון גובר. לא בדיוק התחושה האידיאלית לחתונה.


באילו מקרים נהוג לערוך חתונות קטנות?

 

כמובן שהגורמים לקיומן של חתונות קטנות אינם קבועים. בעוד שיש בני זוג שמעוניינים באירוע אינטימי וקטן מסיבותיהם שלהם, לאחרים אין את היכולת להזמין מספר כה גדול של אורחים. מקרים נפוצים בהקשר הזה נוגעים לעולים חדשים, לחוזרים בשאלה אשר התנתקו ממשפחתם ולבני זוג שאחד מהם ממדינה זרה, רחוק מאוד ממשפחתו המורחבת.

מלבד זאת, גם חתונות שאינן רשמיות הן קטנות באופן יחסי. חתונת הכסף לציון 25 שנות נישואים, חתונת הזהב לציון יובל משותף וחתונת יהלום לאחר שישה עשורים יחדיו לא כוללות את טקס החופה אמנם, אבל מצריכות הזמנה של גן אירועים שיהיה קטן באופן יחסי.


תכנון חתונות קטנות - משימה גדולה

 

במידה ובני הזוג בוחרים בחתונה קטנה, נחסך מהם כאב הראש של סידור השולחנות. אין ספק שהרבה יותר קל להושיב 100 אנשים מאשר 500. אולם, עדיין נדרשת מהם לא מעט עבודה: ארגון תוכנית אמנותית, הזמנת אנשי מקצוע, בחירת המנות לאורחים, התאמת המוזיקה, עיצוב המקום, שמלה לכלה, קביעה של סדר היום (למשל עריכה של חתונה הפוכה שבה החופה נערכת בסוף הסעודה) וכיוצא באלה. אמנם זוהי חתונה קטנה, אך העבודה מרובה.


מקומות לחתונות קטנות ובלתי נשכחות - בגן האירועים וילה סוקה

 

פה בדיוק נכנסת לתמונה "וילה סוקה". העיצוב המרהיב של המקום, הכולל צמחייה ירוקה, בריכות מים, בר עשיר ופרגולות מעוצבות, תורם לתחושת הפאר והיוקרה. בנוסף, אנשי המקום מנוסים בעריכת חתונות קטנות, מלווים את הלקוחות באופן צמוד לכל אורך הדרך ומסייעים בתכנון נכון. בדרך זו, ניתן לקבל חתונה מושלמת - ובמחיר אטרקטיבי.

רוצה מקום שמארח חתונות קטנות והופך אותן לדבר גדול?

 

צור קשר עם אנשי "וילה סוקה" והתכונן לדבר גדול באמת.

 

  • חתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונה קטנה - וילה סוקה
  • חתונה הפוכה - וילה סוקה
  • חתונות מיוחדות - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה