פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > חתונת הזהב
חץ ימין - וילה סוקה  חתונות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונת הזהב  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

''נישואין הם לא פיקניק'', אמרו לכם בחודשים שקדמו לחתונתכם. בכמעט חמישים השנה שעברו מאז, הוכחתם בדיוק את ההיפך. כן, כמעט בלי ששמתם לב עומד לחלוף לו יובל משותף. שניכם חוגגים בקרוב את חתונת הזהב שלכם, ונקודת ציון חשובה שכזו בהחלט מהווה סיבה למסיבה חד פעמית.

 

סביר להניח שבשלב הזה כבר יש לכם משפחה אוהבת, רווחה כלכלית ואינספור חוויות לספר לנכדים. "וילה סוקה", גן אירועים במושב בני ציון שבשרון, מאפשר לכם להוסיף עוד ערב בלתי נשכח לרשימה, בזכות חתונת זהב ששווה הרבה יותר מהמתכת הכי יקרה שיש.


על הקשר שבין כסף, זהב ויהלום

 

ישנם היום אינספור רעיונות לחתונת הכסף: אם אתם מעוניינים באירוע סולידי יותר, תוכלו לארגן ארוחה אלגנטית לצלילי מוזיקה קלאסית ולבקש מכמה אורחים קרובים להכין ברכות להרמת כוסית. מצד שני, אפשר לארגן מסיבה תוססת עם ריקודים מקפיצים אל תוך הלילה. הכל תלוי בכם ובאופי שלכם.

אופי האירוע אמנם משתנה בהתאם לאופי של הזוג, אבל אף חתונת כסף אינה מושלמת בלי כמה מרכיבים חשובים:

  • אוכל משובח וטעים
  • ברכות לבביות מפי חבריכם הקרובים, בני המשפחה וכמובן הילדים
  • מוזיקה נעימה. רצוי מאוד להוסיף אליה גם ריקוד סלואו, בו תשחזרו את הריקוד הראשון בחתונה
  • מצגת תמונות מחייכם המשותפים או סרט וידאו, שיהפכו את אירוע חתונת הכסף לאישי ומרגש הרבה יותר


חתונת כסף היא הזדמנות להגשים פנטזיות

 

בימינו, כאשר חתונות מיוחדות הן שיא האופנה, גם לכם מגיע לתכנן חתונה זוהרת ומרגשת, למרות שאתם נשואים באושר כבר 25 שנה. מכיוון שמועד מדהים שכזה לא יחזור על עצמו, לפחות עד חתונת הזהב שלכם, אל תתנו לו לחלוף באין מפריע, בלי להפיק ממנו את המיטב.

 

למרות הביטוי השגור "מתחתנים רק פעם אחת", אין סיבה שלא תנצלו את חתונת הכסף לצורך שחזור חתונתכם המקורית או אולי כדי ליצור חוויה משופרת של חתונה. אם בזמנו רציתם חתונה מיוחדת ומדהימה אך לא עלה בידכם לממש את החלום, אתם יכולים לנצל את חתונת הכסף כדי להגשים את חזון החתונה האידיאלית שנאלצתם לזנוח בעבר.


היכן לחגוג את חתונת הכסף?

 

היתרון גדול בחתונת הכסף הוא שאתם חופשיים להזמין את מי שאתם רוצים. האורחים הם חבריכם ובני משפחתכם הקרובים ביותר - ובהם זה מסתיים. שלא כמו חתונות רבות מוזמנים, חתונת הכסף היא אחת מאותם אירועים קטנים שנחגגים באופן אינטימי יותר, עם האנשים האהובים.

 

אז היכן תמצאו מקום שיתאים להגדרות הללו בצורה מדויקת? מקום כמו "וילה סוקה" מאפשר לכם ליהנות מהוד והדר, מיוקרה ומאווירה אינטימית וקרובה גם יחד - מה שיהפוך את חתונת הכסף שלכם לחגיגה מושלמת.

מתכננים לחגוג את חתונת הכסף שלכם? צרו קשר, אנשי "וילה סוקה" מחכים לכם - 072-2163765

 

  • חתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונה קטנה - וילה סוקה
  • חתונה הפוכה - וילה סוקה
  • חתונות מיוחדות - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה