פרחי עיצוב - וילה סוקה
דף הבית > חתונה הפוכה
חץ ימין - וילה סוקה  חתונות  חץ שמאל - וילה סוקה

çõ éîéï - åéìä ñå÷ä  חתונה הפוכה  çõ ùîàì - åéìä ñå÷ä

מקום מסודר לקיים בו חתונות הפוכות

ארגון חתונות מיוחדות אינו עניין של מה בכך. מספר שבועות אחרי שהוא הציע לַך נישואים (כי בכל זאת, לוקח זמן לחזור לקרקע), התחלתם לתכנן את החתונה שלכם. כשהצעת את הרעיון של חתונה הפוכה, הארוס נתקף בבהלה. בראשו עלו אינספור תרחישים - עד שהבהרת לו שאין סיבה לדאוג. הרי מדובר באירוע מרתק וחוויתי ביותר.

 

אז מה הן חתונות הפוכות?

 

בחתונה הפוכה, הדבר היחידי שמתהפך הוא סדר הזמנים של האירוע. אם התרגלתם לחתונות שבהן ארוחת הערב מתרחשת אחרי החופה ולפני הריקודים, פה המקרה שונה לגמרי: החלק שפותח את הערב הוא הארוחה, וסמוכים לה החופה והריקודים אל תוך הלילה. במקרים קיצוניים, אגב, החופה נערכת אפילו לאחר כמה שעות של ריקודים.היתרונות של חתונה הפוכה רבים. בחתונות 'רגילות', אנשים נוטים לאחֵר לא מעט, משום שהם יודעים שהחופה תמיד מתחילה לפחות שעה אחרי השעה הנקובה. בחתונה הפוכה זה לא יקרה. בנוסף, כשהחופה נערכת בחציו השני של הערב, נוצרת ציפייה אצל האורחים, דבר שהופך את הרגע למיוחד עוד יותר.

 

מתכננים חתונה הפוכה? בחרו בקפידה את המקום

 

''וילה סוקה'' הוא גן אירועים מהודר, אשר ממוקם בלבו של מושב בני ציון שבאזור השרון. הוא מתמחה בעריכת חתונות קטנות, בסדר גודל של 150-200 מוזמנים. לכן, הוא גם המקום המתאים ביותר לקיום חתונות הפוכות.

יש לזכור שהגורם המרכזי שהופך חתונה הפוכה למוצלחת, הוא המקום בו היא נערכת. כשמדובר באולמות גדולים ומסורבלים, כאשר אנשים נאלצים לגמוע מרחק גדול בין מקום קבלת הפנים, שולחנות האוכל, מיקום החופה ורחבת הריקודים - האירוע הופך למעיק.

 

''וילה סוקה'', לעומת זאת, מאורגן באופן שבו המרחק בין המקומות השונים אינו גדול, והאורחים יוצאים נשכרים מכך. ללא ספק, חתונה מיוחדת שכזו ראויה למקום מיוחד כמו שמציע "וילה סוקה".

 

מילת המפתח: ארגון נכון

 

מרגע שהחלטתם ש''וילה סוקה'' הוא המקום המושלם לקיום חתונה קטנה והפוכה, נותר לכם רק לארגן את לוח הזמנים. בהקשר הזה, חשוב להקפיד על מספר דברים. נסו שהריקודים בחלק הראשון לא יהיו אינטנסיביים מדי. אחרת, תקבלו חופה רטובה שבה כל אחד מכם יזיע - בהחלט לא המראה שתרצו לתעד בתמונות.

בנוסף, יש לעדכן את כל הנוגעים בדבר על שינוי סדר הזמנים. רבנים מסוימים נוטים שלא לקבל חתונות הפוכות - הקפידו לבחור בכאלה שאין להם בעיה עם כך. הכינו את האורחים שלכם שהם מגיעים אל חתונה הפוכה, על כל המשתמע מכך - הם כבר יבינו שהגיעו לאירוע שכמותו ייתכן ולא ראו מעולם.

 

חתונה הפוכה היא מה שתמיד רציתם? עם אנשי "וילה סוקה" זה יהיה קל מאוד. צרו קשר עוד היום ושריינו מקום.

 

  • חתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונות קטנות - וילה סוקה
  • מקום לחתונה קטנה - וילה סוקה
  • חתונה הפוכה - וילה סוקה
  • חתונות מיוחדות - וילה סוקה
עיטור עליון – וילה סוקה עיטור תחתון – וילה סוקה
פתח סגור
פרחי עיצוב - וילה סוקה